arrow-alt-down arrow-down arrow-left-large arrow-left arrow-right-large arrow-right arrow-up chevron close expand link

Çocuğunuz için hangi sigortalar gerekli?

Dünyaya bir bebek getirmeden önce ayarlanması gereken çok fazla şey var, ve tabii ki bebeğiniz için herşeyin en iyilerini istersiniz. Ama bazen ayrıntılara takılmadan büyük resmi görmek zor olabilir. Mesela sigorta poliçeleri… Sağlık sigortası, hayat sigortası, Kasko... Hangi yeni poliçelere başvurulmalı veya hangi eski poliçeler iptal edilmeli? Biz sizler için zor kısmı hallettik.

Sağlık Sigortası
Bütün ebeveynler çocuklarının sağlıklı büyümelerinden emin olmak ister, ve çocuğun sağlığı, finansal planlamanın en önemli öğelerinden biridir. Çocukların yetişkinlere göre daha düşük bir bağışıklık sistemi vardır ve sürekli artan sağlık hizmetleri maliyeti ek bir finsansal yüktür. İşte bu noktada çocuklar için sağlık sigortası kritik önem taşır. Doğumdan itibaren her çocuğun özel tıbbi bakıma ihtiyacı vardır, bu nedenle çocuğunuz için sağlık sigortası satın almak değerli bir yatırımdır. Sağlık acillerinden kaynaklanan sağlık giderlerini karşılayarak finansal destek sağlar. Sağlık sigortası artık bir lüks değildir. Bu bir zorunluluktur, özellikle bu pandemi durumunda, sağlık sigortası kritiktir. Çocuğunuzun zinde ve sağlıklı kalmasını sağlamak, herhangi bir ebeveynin önceliğidir ve çocuklar için sağlık sigortası satın almak, çocuğunuzun refahını sağlamanın ilk adımıdır. Bu nedenle, bu tür sigorta zorunludur. Sağlık sigortanıza bebeğinizin doğum belgesini mümkün olan en kısa sürede sağlamanız gerekir. Bu şekilde sigortacılar anında teminat ayarlayabilir.

Hastaneye Yatış Sigortası
Hastanede yatış sigortası zorunlu değildir, ancak vazgeçilmezdir. Sizi yüksek hastane masrafları ödemekten korur. Hastane faturaları genellikle son derece pahalıdır. Ortalama yatış maliyetleri hakkında bilgi edinin. Halihazırda sigortalıysanız, sigortacınız genellikle tıbbi muayeneye gerek kalmadan çocuğunuza derhal sigorta sağlayacaktır.

Konut Sigortası
Konut sigortası, evinizi fırtına, su ve yangın hasarlarına karşı sigortalar. Bu tür bir sigorta, doğal afetler için daha yüksek risk taşıyan bölgelerde yaşayan kiracılar için yasal bir zorunluluktur. Ev sahipleri için zorunlu olmasa da, genellikle banka ile ipotek sözleşmesi akdetmek için bir koşuldur.

Farklı çocuk sigortası planları vardır. Her şey, ne tür bir kapsama ihtiyacınız olduğuna bağlıdır. Prive Sigorta, çocuklar için çeşitli sağlık sigortası planları sunmaktadır. Aşağıda, aileniz için mevcut olan farklı sağlık sigortası planı türleri bulunmaktadır:

Tel: 0(850) 811 94 00

E-Posta: info@privesigorta.com

Prive Sigorta
Mobil Uygulamamız Çok Yakında!

Yepyeni özellikleriyle hayatınızı kolaylaştıracak uygulamanızı indirin, işlemlerinizi 7/24 gerçekleştirin.